Praca

Centrum Usług Specjalistycznych BC Kompleks  w Lublinie ogłasza nabór na stanowisko pracy:
OPIEKUNKA/OPIEKUN W KLUBIE DZIECIĘCYM w Lublinie i Garbowie

Minimalne kwalifikacje i wymogi
Osoba na w/w stanowisku powinna  spełniać jeden z niżej wymienionych warunków:
posiadać kwalifikacje:
-pielęgniarki lub
-położnej lub
-opiekunki dziecięcej lub
-nauczyciela wychowania przedszkolnego lub
-nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub
-pedagoga opiekuńczo- wychowawczego
albo posiadać co najmniej wykształcenie średnie oraz:
-co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 lub
-przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem  opiekuna dziecięcego.

Ponadto:
1) daje rękojmię należytego sprawowania opieki nad dziećmi;
2) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie została jej zawieszona ani ograniczona;
3) wypełnia obowiązek alimentacyjny, w przypadku gdy taki obowiązek został nałożony na podstawie tytułu wykonawczego pochodzącego lub zatwierdzonego przez sąd;
4) nie została skazana prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne.

Oczekiwania:
Dyspozycyjność, otwartość, kreatywność, odpowiedzialność, bardzo dobry kontakt z małymi dziećmi w wieku 1-3 lata, cierpliwość, umiejętność pracy w grupie.

Zakres obowiązków:
realizacja programu edukacyjnego z elementami pedagogiki Montessori,  organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych i stymulujących rozwój dzieci, wszechstronny rozwój dzieci, pobudzanie dzieci do aktywności, wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania, itp., wychowawcze oddziaływanie na dzieci podczas trwania codziennych czynności, prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych z poszanowaniem różnorodności, współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do klubu dziecięcego, w szczególności przez prowadzenie konsultacji i udzielanie porad rodzicom w zakresie pracy z dziećmi na temat rozwoju, sprawowania opieki, wychowania i procesu edukacyjnego dzieci, prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto: 2700, 00 zł
Liczba miejsc pracy: 3

Miejsce pracy: Klub Dziecięcy Lublin, ul. Towarowa 5, Klub Dziecięcy Garbów, ul. Warszawska 113
Przewidywany termin rozpoczęcia pracy 1.09.2019

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, oświadczenia dotyczące spełnienia  minimalnych  kwalifikacji i wymogów, kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i  posiadane wykształcenie

Dokumenty należy składać na adres mailowy: biuro@bckompleks.eu
Informacje pod numerem 668346299